Serwis Seata

NOWY I AUTORYZOWANY SERWIS SEATA ZAPRASZA!

UMÓW WIZYTĘ W NASZYM SERWISIE: (81) 7453232

Kontakt e-mail: kserwis@ottoag.pl

AUTOHAUS OTTO AUTO GRUPA SP. Z O.O. to najwyższy poziom jakości wykonywanych usług. Podstawowym kryterium jest spełnienie wymagań Klientów oraz zdobycie ich zaufania. Każdy Klient korzystający z usług jest sprawnie i kompetentnie obsłużony. Zadowolenie klienta jest dla nas najwyższą wartością. Spółka gwarantuje działanie w sposób zgodny z wymaganiami obowiązujących przepisów prawnych. Jakość jest priorytetem, dotyczy to pracy na każdym stanowisku i obowiązuje całą załogę. Zarząd dba o kadrę, a każdy pracownik dąży do ciągłej poprawy jakości, efektywności i wydajności pracy. Od lat łączymy w naszej firmie pracę z pasją do motoryzacji. Służymy Klientowi każdego dnia naszym doświadczeniem i profesjonalizmem. Niech najlepszą rekomendacją będą dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług naszej firmy. "Klient na pierwszym miejscu – Twoje zdanie ma znaczenie." Słuchamy uwag swoich klientów i reagujemy na nie. Jesteśmy nieustannie oceniani przez to możemy podnosić jakość świadczonych usług. Najwyższa jakość za uczciwą cenę. Gwarancja na części, odpowiedzialność za naprawę. Masz pewność, że podczas wizyty w serwisie użyte zostaną oryginalne części zamienne, spełniające wymagania producenta. Bieżący dostęp do części ogranicza wszelkie niedogodności i skraca czas naprawy. Otrzymujesz gwarancję, dzięki czemu nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.

AKCJE SEZONOWE

Aby Twój samochód był dobrze przygotowany, oferujemy systematyczne, sezonowe akcje promocyjne dotyczące Oryginalnych Części i Akcesoriów.

SERWIS KLIMATYZACJI

Oferujemy Ci kompleksowe usługi związane z klimatyzacją. Kontrolujemy szczelność układu klimatyzacji oraz sprawdzamy wszystkie funkcje klimatyzacji. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z wytycznymi producenta i stosujemy najnowocześniejszy sprzęt przez niego zalecany.

KONTROLA ZBIEŻNOŚCI KÓŁ

Niewłaściwe ustawienie kół powoduje nierównomierne zużycie opon. Oferujemy pomiar zbieżności kół i ich profesjonalne ustawienie. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z wytycznymi producenta i przy użyciu nowoczesnego sprzętu, który został zatwierdzony przez producenta Seata.

SPECJALIZACJA

Szkolenia, które przechodzą nasi pracownicy pozwalają doskonale poznać poszczególne modele aut, co znacznie przyspiesza diagnozę usterki. Naprawiamy Twoje auto posiadając wiedzę i niezbędne narzędzia. Pamiętamy, że jesteśmy po to, aby ułatwić Ci przejść przez ten trudny czas, który jest związany z naprawą samochodu. Dokładamy wszelkich starań, abyś czuł się komfortowo. Oferujemy transport zastępczy, dogodne godziny otwarcia, ciepłą i wygodną poczekalnię, smaczną kawę, dostęp do wi-fi, telewizji czy bieżącej prasy. Proponujemy telefoniczne umawianie terminu wizyty, aby ustalić najdogodniejszy czas dla Klienta. Obsługę serwisową rozpoczynamy od oględzin samochodu w recepcji przejazdowej, aby ustalić szczegółowy zakres naprawy, czas realizacji wraz z precyzyjnie określonym terminem odbioru samochodu oraz kosztami. Jeśli podczas trwania naprawy okaże się, że konieczne są dodatkowe czynności, a cena i termin odbioru ulegną zmianie, to zostaną zrealizowane tylko w przypadku pełnej akceptacji właściciela samochodu. Aby uzyskać dalsze informacje dotyczące zakresu i szczegółowych warunków serwisu, skontaktuj się z nami.

UMÓW WIZYTĘ W NASZYM SERWISIE: (81) 7453232

Kontakt e-mail: kserwis@ottoag.pl

Skontaktuj się z nami!