JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

🆕Wprowadziliśmy możliwość kontaktowania się nami za pomocą aplikacji Skype!🆕

 Ruszamy z kolejną akcją, która na pewno Ci pomoże. Teraz każdą sprawę możesz załatwić przez Skype'a bez wychodzenia z domu. Zadzwoń do nas w godzinach pracy! Pn-pt 8-16, sb. 8-14. Oto adresy pod którymi czekają doradcy.

 

▶️ Login: Salon_Skoda_Świdnik  - doradca zaprezentuje Ci auto oraz skonfiguruje Twój wymarzony samochód. Wszystkie formalności z zakupem i finasowaniem załatwisz bez wychodzenia z domu, a samochód w usłudze Door-to-Door podstawimy pod Twój dom.

 

▶️ Login: Używane_Skoda_Świdnik - doradca zaprezentuje Ci auto, prześle niezależną wycenę DEKRA oraz przedstawi korzystne finasowanie. Wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu, a samochód w usłudze Door-to-Door podstawimy pod Twój dom.

 

▶️ Login: Serwis_Skoda_Świdnik - doradca umówi wizytę oraz szczegóły przeglądu/naprawy. W usłudze Door-to-Door odbierzemy od Ciebie samochód i po wykonaniu serwisu odstawimy pod dom. Doradca będzie mógł pokazać Ci na wideorozmowie elementy, które należy wymienić i podejmiesz decyzję bez wychodzenia z domu.  

 

Dzwoń już teraz! Jesteśmy blisko Ciebie. Nasi doradcy czekają

Cały czas oczywiscie możesz do nas dzwonić tradycyjnie i pisać!

 

Kontakt. ksalon@ottoag.pl                                               Telefon: +48817453232
               kserwis@ottoag.pl                                                              +48817568484


Porozmawiaj z nami na wideoczacie - dowiedz się więcej